Recoltarea probelor in cadrul Laboratorului de analize medicale se face zilnic in intervalul 8.00-10.00 , de luni pina vineri ,inclusiv pentru recoltare probe teste COVID19 RT-PCR.

Pentru programari utilizati urmatoarele adrese de mail si telefoane :

Pentru programari cabinete utilizati telefon 0233790824 interior 0 :

Denumire Program Telefon Mobil Mail
CPU Pediatrie Permanent 0233790824 /2 0786089304 pediatrie@spital-tirguneamt.ro
CPU Permanent 0233790824 /1 cpu@spital-tirguneamt.ro
Sectia Pediatrie Permanent 0233790824 0786089300 pediatrie@spital-tirguneamt.ro
Fisier ambulatoriu (registratura) L-V 8-14 0233790824 /3 ambulatoriu@spital-tirguneamt.ro
Laborator analize medicale L-V 8-10 0233790824 0786089314 ambulatoriu@spital-tirguneamt.ro
Sectia cardiologie Permanent 0233790824 /4 0786089309 cardiologie@spital-tirguneamt.ro
Sectia OG Permanent 0233790824 /5 0786089305 og@spital-tirguneamt.ro
Sectia Neonatologie Permanent 0233790824 /6 0786231227 neonatologie@spital-tirguneamt.ro
Sectia medicina interna Permanent 0233790824 /7 0786089303 medicina_interna@spital-tirguneamt.ro
Sectia chirurgie Permanent 0233790824 /8 0786231225 chirurgie@spital-tirguneamt.ro
Sectia boli infectioase Permanent 0233790824 /9 0786089311 boli_infectioase@spital-tirguneamt.ro
Sectia reumatologie Permanent 0233790824 0786089313 reumatologie@spital-tirguneamt.ro
Baza de recuperare BFT L-V 8-15 0752180828 0752180828 bft@spital-tirguneamt.ro
Cabinet diabet L-V 8-14 0233790824 cabinet.diabet@spital-tirguneamt.ro
Cabinet ortopedie L-V 8-15 0786833895 cabinet.ortopedie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet cardiologie L-V 8-15 0233790824 cabinet.cardiologie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet chirurgie L-V 8-15 0233790824 chirurgie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet nefrologie L-V 8-15 0233790824 cabinet.nefrologie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet gastroenterologie L-V 8-15 0233790824 cabinet.gastroenterologie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet planing L-V 8-15 0233790824 cabinet.planing@spital-tirguneamt.ro
Cabinet OG L-V 8-15 0787824842 og@spital-tirguneamt.ro
Cabinet reumatologie L-V 8-14 0233790824 reumatologie@spital-tirguneamt.ro

Numere telefon mobil retea Telekom

Sectia Telefon Mobil
CPU Medicina Interna 0786089303
CPU Chirurgie 0786231225
CPU Pediatrie 0786089304
Pediatrie 0786089300
Obstretica Ginecologie 0786089305
Cardiologie 0786089309
Boli interne 0786089307
Boli infectioase 0786089311
Chirurgie 0786089312
Reumatologie 0786089313
Neonatologie -nou nascuti 0786231227
Laborator analize medicale 0786089314

Informatii oficiale in timp real despre COVID-19

https://stirioficiale.ro/informatii