harta_spital_google_500

Spitalul Orasenesc “Sf.Dimitrie” Tg.Neamt

B-dul Stefan cel Mare Nr.35 

localitatea Tirgu Neamt 

cod postal 615200  judet Neamt Romania 

telefon 0233-790824  fax 0233-790933 

http://spital-tirguneamt.ro 

Coordonate GPS Latitudine 47.207791 Longitudine 26.359026 

Dr. Patrașcu Alexandru

Manager

tel. de contact 0740639556

mail dr.patrascu.alexandru@spital-tirguneamt.ro

Program de audiente

Manager Luni-Vineri 8.00-9.00

Director medical Luni-Vineri 8.00-9.00

Pe raza orasului Targu Neamt nu exista mijloace de transport in comun.

Pentru deplasarea de la gara sau autogara Targu Neamt  la spital va rugam urmariti indicatoarele .

ADRESE DE POSTA ELECTRONICA

Adrese de mail :

Adresa oficiala office@spital-tirguneamt.ro
Manager dr.patrascu.alexandru@spital-tirguneamt.ro tel. de contact 0740639556
Director medical -purtator de cuvant- dr.udrea.cristina@spital-tirguneamt.ro tel. de contact 0787733430
Director financiar conta@spital-tirguneamt.ro tel. de contact 0745602785
Compartiment Adresa mail
Achizitii achizitii@spital-tirguneamt.ro
Administrativ administrativ@spital-tirguneamt.ro
Ambulatoriu ambulatoriu@spital-tirguneamt.ro
Arhiva arhiva@spital-tirguneamt.ro
BFT bft@spital-tirguneamt.ro
Bioinginer bioinginer@spital-tirguneamt.ro
Boli infectioase boli_infectioase@spital-tirguneamt.ro
Cardiologie cardiologie@spital-tirguneamt.ro
Chirurgie generala chirurgie@spital-tirguneamt.ro
Contabilitate conta@spital-tirguneamt.ro
CPU cpu@spital-tirguneamt.ro
CPU pediatrie cpu_pediatrie@spital-tirguneamt.ro
Responsabil protectia datelor DPO dpo@spital-tirguneamt.ro
Informatica informatica@spital-tirguneamt.ro
Farmacie farmacie@spital-tirguneamt.ro
Juridic juridic@spital-tirguneamt.ro
Laborator Analize Medicale lam@spital-tirguneamt.ro
MCSM mcsm@spital-tirguneamt.ro
Medicia Interna medicina_interna@spital-tirguneamt.ro
Neonatalogie neonatologie@spital-tirguneamt.ro
Obstetica Ginecologie og@spital-tirguneamt.ro
Pediatrie pediatrie@spital-tirguneamt.ro
Policlinica policlinica@spital-tirguneamt.ro
Radiologie radiologie@spital-tirguneamt.ro
Reumatologie reumatologie@spital-tirguneamt.ro
RUONS ruons@spital-tirguneamt.ro
Secretariat secretariat@spital-tirguneamt.ro
SPCIN spcin@spital-tirguneamt.ro
Statistica statistica@spital-tirguneamt.ro
TBC tbc@spital-tirguneamt.ro
Unitatea de Transfuzii Sangvine uts@spital-tirguneamt.ro
Cabinet Diabet cabinet.diabet@spital-tirguneamt.ro
Cabinet Nefrologie cabinet.nefrologie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet Cardiologie cabinet.cardiologie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet Planing cabinet.planing@spital-tirguneamt.ro
Cabinet Ortopedie cabinet.ortopedie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet Chirurgie cabinet.chirurgie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet Gastroenterologie cabinet.gastroenterologie@spital-tirguneamt.ro
Cabinet OG cabinet.og@spital-tirguneamt.ro

 

LISTA NUMERE TELEFON RETEAUA TELEKOM

Pentru cei interesati in apelarea mai rapida a sectiilor si serviciilor administrative pot forma urmatoarele numere de telefon:

C.P.U. MED. INT. 0786089303

C.P.U. CHIRURGIE 0786231225

C.P.U. PEDIATRIE 0786089304

PEDIATRIE 0786089300

OBSTETRICA GINECOLOGIE 0786089305

BOLI INTERNE 0786089307

CARDIOLOGIE 0786089309

BOLI INFECTIOASE 0786089311

CHIRURGIE 0786089312

REUMATOLOGIE 0786089313

NOU NASCUTI 0786231227

LAB ANALIZE MEDICALE 0786089314

CONTABILITATE 0786089301

OF.JURIDIC 0786089302

R.U.O.N.S. 0786089308

APROVIZIONARE 0786089298

ING.GEORGESCU 0786231226

Administrator sistem IT 0787358894